Історія бібліотеки

НОВОЛАБУНСЬКА СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА
    В 40-х роках в Лабуні була відкрита приклубна бібліотека, якою завідував Павло Пилипчук.
    В 1941 році бібліотеку очолює О.І.Федоренко. Під час війни приміщення бібліотеки було спалене і розграбоване.
   Після закінчення війни почалося відродження бібліотеки. О.І..Федоренко доклав багато зусиль для поповнення її фондів: збирав книги, їздив в обласний бібколектор. В різні роки бібліотеку очолювали: Є.П.Дубровська, Р.Ю.Паламарчук, С.І.Анзейштейн, М.П.Мазій, М.Ф.Сірик.
    З 1979 року по 2010 рік завідуючою бібліотекою працювала Волівач Євгенія Володимирівна.
    Народилася 19 липня 1953р. в с. Юровщина Полонського району в сім’ї колгоспників. В 1970 р. закінчила середню школу, працювала рік листоношею потім бібліотекарем в Новолабуні. В 1973р. закінчила заочно Кам’янець-Подільське училище культури, працювала в Троєщанській бібліотеці, а потім зав. філіалом с. Новолабунь.
    В бібліотеці велась робота по пропаганді кращих творів української класики, історичної літератури, літератури по народознавству. На це були направлені такі масові заходи, як літературний вечір «Безсмертний Кобзар», літературна вікторина «Що ти знаєш про творчість Лесі Українки?», організована книжкова виставка «Історія і народознавство України». В 2008 році книжковий фонд становив 13258 примірників, читачів обслуговувалось 613 чоловік, з них 238 дітей. З 31 жовтня 2010 року бібліотеку прийняла Андрійчук Галина Олександрівна.
    В 2012 році бібліотека почала працювати за тематичною програмою «В здоровому тілі – здоровий дух», мета якої сприяти всебічному розвитку особистості, утвердженню здорового способу життя. З читачами проводяться вечори обміну думками «Щоб життя не пройшло мимо», «Життя без сигарети – так чи ні», вікторина «Вперед, за кубком!». Працює клуб для старшокласників «Обрії здоров’я».

Немає коментарів:

Дописати коментар

   Леся Українка - одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вра...