Книжка" Війни Путіна" - це глибокий аналіз воєнних подій у Чечні, Грузії та Україні, що забрали тисячі життів. Це погляд людини, яка, не беручи участів у війнах, педантично систематизує факти, що вразили світ, оцінює їх із позицій міжнародного права і шукає вихід з пануючого беззаконня. Які засоби, у тому числі заборонені міжнародними документами, використовує російський президент, щоб зберегти свою владу? Історія розвивається по спіралі, і сценарій, на жаль, повторюється вже не вперше. Але хто заважає нам, озброївшись знаннями, дати відсіч і захистити себе? Адже на кону не просто цілісність країни, на кону - її існування! Цю книгу Херпен М. присвятив дружині Валері та синам Михайлу і Кирилу, які терпляче підтримували його протягом багатьох років при збиранні матеріалів та створенні тексту.
Нова збірка актуальної публіцистики відомої письменниці - це книга для тих, хто не уникає чесних відповідей на нагальні питання і переймається викликами, які ставить перед українцями сьогодення. Тут ідеться про химери "поневоленого розуму" та про нові маски й форми , яких набуває в епоху мас - медіа давня війна, про пошук героїв, про знакові постаті й тексти, а зрештою про те, як гідність і спротив нав'язаним правилам гри дають нову надію європейській цивілізації.Це ексклюзивний репортаж із гарячих точок інформаційного фронту, де приває боротьба з забуттям і байдужістю, які мало не коштували нам держави.
У новій книжці телеведучого, журналіста, доктора історичних наук Данила Яневського розповідається про те, що відбувалося на землі, яка зараз називається Україною, починаючи з середини Х століття до об'єднання 1386 року Королівства Польського та Великого князівства Литовського (до складу якого входила сучасна Правобережна Україна), а потім - до ліквідації полкової системи Гетьманщини та утворення 1781 року Київського намісництва, яке охоплювало всю територію сучасної України від Дніпра до Збруча. У книжці автор висловлює свій власний погляд на історію України і підкреслює, що історія Русі/ України - це складова історія країн Центральної та Східної Європи.
Немає коментарів:
Дописати коментар